Udělejte si to doma krásné, a nezapomeňte ani na zásuvky!

K tomu, abyste to doma měli krásné, musíte myslet na všechno – na velké věci, i na detaily. Takový přístup je zcela zásadní, když chcete, aby se váš interiér líbil jak vám, tak i všem vašim návštěvám. Jistě uznáte, že by bylo opravdu hloupé, kdybyste si měli celkový dobrý dojem pokazit tím, že na barevně omalované stěny připevníte zářivě bílé zásuvky a vypínače.černá zástrčka
Máte pocit, že to ani jinak nejde? Ano, pravda je, že to tak dlouho nešlo. Naštěstí jsou nyní na trhu výrobky z řady unica basic od výrobce Schneider r electric, které tento problém jednou pro vždy vyřešily – nejenže jsou krásně barevné a mají atraktivní tvary, ale ještě navíc můžete jejich vzhled pružně měnit podle své potřeby.
A pozor, pokud se bavíme o barvách, nemluvíme pouze o základní stupnici, ale o plnohodnotné barevné škále, ze které můžete volit nejen barvy, ale také jejich odstíny. Zkrátka najdete vždy ten pravý produkt, který se bude na vaší stěně dokonale vyjímat, ať už je vaše domácí výmalba libovolná.
Jistě vás nyní hned napadne, že barevné zásuvky a vypínače mohou být z určitého hlediska ještě více problematické, než ty bílé – taková komplikace může přirozeně nastat ve chvíli, když se rozhodnete pro změnu výmalby. Červený vypínač na zelené stěně nebude zrovna vrcholem krásy.blesky v ruce, elektřina, pěst
Ovšem i na takové komplikace výrobce myslel již s předstihem – proto uvedl na trh zásuvky a vypínače, jejichž vzhled můžete pružně měnit. Tyto modulární výrobky sestávají z univerzálních strojů a unikátních rámečků. Strojky, které jsou vždy stejné, se starají o technické řešení věci, tedy o to, aby vše spolehlivě fungovalo. Naopak rámečky, které strojky zcela zakrývají, mohou nabývat různých podob – různých barev i tvarů. A ještě navíc je můžete měnit dle potřeby.
Z portfolia chytře navržených zásuvek a vypínačů si ty pravé pro vaši domácnost jistě snadno vyberete i vy. A když se rozhodnete pro změnu, zvládnete ji provést svépomocí a za pár korun!