Solární sprcha na vaši zahradu

Pokud máte na své zahradě bazén, pak byste jistě uvítali nějakou tu praktickou možnost, kde byste se mohli rychle před a po použití bazénu umýt a opláchnout, abyste si do bazénu nezanesli špínu a nečistoty a aby voda v něm byla co nejdéle čistá. Co si budeme povídat, zabíhat neustále do vašeho rodinného domu je značně nepraktické a také zdržující. Skvělým řešením pro tyto případy může být zakoupení praktické solární sprchy a umístění na vaši zahradu v blízkosti bazénu.

Vodu k potřebné hygieně před a po koupání tak budete mít na dosah ruky, kdykoliv k dispozici. Vodu vám navíc bude zdarma ohřívat sluneční energie, takže ještě také ušetříte za ohřev. Díky tomu tak nehrozí nepříjemně studená voda. Navíc ještě další výhodou využívání tohoto zahradního doplňku je to, že se vám sníží spotřeba bazénové chemie díky minimalizování zanášení různých nečistot do bazénu v případě vašeho nesprchování před koupáním. Na výběr jsou různé objemové nádrže, do kterých se napouští studená voda. Venkovní solární sprchu také oceníte třeba po namáhavé práci na zahradě, kdy se budete chtít osvěžit nebo umýt. Je vhodná nejen na zahradu vašeho rodinného domku, ale jistě ji během letní sezóny oceníte i na vaší chatě nebo chalupě. Tento oblíbený zahradní doplněk jistě oceníte, ať už máte bazén nebo ne. Poskytne vám rychlé osvěžení nebo opláchnutí na vaší zahradě, kdykoliv jen budete potřebovat.

Shrňme si tedy všechny výhody, které vám solární sprcha přinese:
1) Umytí před vstupem do bazénu na vaší zahradě
2) Tekoucí teplá voda na zahradě zadarmo
3) Čistší voda v bazénu
4) Menší spotřeba bazénové chemie
5) Využití k rychlému osvěžení v horkých letních dnech
Pořízením zahradní solární sprchy rozhodně neprohloupíte, ba naopak bude vám k velkému užitku a velice rychle si ji oblíbíte.