Webový mazlík

Jakékoliv zvířátko je součástí každé rodiny. Chceme mít vše co nejlépe pod kontrolou. Ať tedy vlastníme obyčejnou šedou myšku, papouška, kočičku nebo pejska tak se v dnešní internetové době nabízí možnost založení webového profilu. Je to velmi přehledné, moderní a také na profesionální úrovni. Řekněme, že jde o jakýsi způsob kompletace všech záznamů. Tím lze konstatovat, že máme vše pod kontrolou včetně výdajů a různých termínů. Navíc online fotografie mazlíčků jsou k dispozici i pro naše známé a kamarády, takže není nutné nechat fotografie vyvolat a vytisknout.
 profil psa.jpg
Když začínáme s prezentací
Kde profil založíme, je otázkou toho, jaké konkrétně zvířátko vlastníme. Velmi oblíbenými weby jsou například:
·         Hafici
·         Ptacci
·         Rybicky
·         Terarka
·         Kocici
evropská krátkosrstá kočka.jpg 
Základem každého takového profilu je registrace našeho mazlíčka. Vyžadované jsou určité specifické informace. Je tedy vždy dobré uvést popis co nejpodrobněji. Případně doplnit hmotnost, krmení a také původ. Poté můžeme vložit různé fotografie a přidat další záznamy. Na takovém webu můžeme snadno sledovat narozeniny, výdaje, výstavy, případné zápisky z výletů anebo různé jiné informace.
malá holčička a počítač.jpg 
Když se konečně rozhlížíme
Není výjimkou ani to, že většina webových stránek nabízí inzerci v dané oblasti. Pokud tedy něco ohledně zvířátka sháníme nebo naopak prodáváme, pak i tady můžeme velmi rychle uspět. Navíc ostatní prezentace zvířecích mazlíčků nás můžou dovést k velmi jednoduchému virtuálnímu seznámení s majiteli. Takže snadno najdeme kamaráda s úplně stejným zájmem, jako máme my. Což může být dokonce zábava, vždyť vystupujeme pod profilem mazlíčka. Proto o legraci nelze pochybovat. Velmi originální na takových webových stránkách můžou být videa. Ty si snadno nahrajeme do profilu svého živého mazlíčka. A pokud si nevíme s něčím rady, pak i zde cokoliv snadno vyřešíme. Právě od zkušenějších chovatelů získáme cenné rady.