Být štíhlá a bez práce

Která žena by netoužila po splnění tak „nemožného“ přání? Pochopitelně, že je to právě ženské publikum, které si potrpí na tom, aby vypadaly báječně a atraktivně za všech podmínek a v každém věku. Někdy však nestačí pouze to, že se o to snažíte a je potřeba odhodlat se ke krokům, které by vám k vaší kráse ještě pomohly.

operace chirurgů

Zkrášlování u lékaře

Není žádnou výjimkou, pokud se žena odhodlá k tomu, navštívit plastickou chirurgii, která by přispěla trochou medicíny k tomu, aby byla krásnější a štíhlejší. Největší prioritou žen je mít vysněnou postavu – tedy štíhlou od paty až k hlavě. Ne vždy se však tento cíl podaří ženám doladit k dokonalosti a mnohdy jsou odkázané na to, vyzkoušet i zdravotní kroky, které jim pomohou k lepšímu vzhledu.

Nejoblíbenější procedurou je liposukce – tedy odsání tělesného tuku z míst, která jsou nejvíce obklopena jeho množstvím. Tato metoda se provádí už několik let a nutno podotknout, že je zcela neškodná. Nejčastěji se ženy zaměřují na jejich nohy, a to konkrétně na oblast stehen a zadku, které se považují za nejvíce problémové partie. V oblibě je i liposukce břicha, zejména po porodu nebo i v případě, že rapidně zhubnete a na vašem břiše vám zůstane nevzhledná povislá kůže.
hubenější dívka

Není žádnou ostudou odhodlat se k zdravotním zákrokům, které by nám pomohly nejen z estetické stránky, ale i ty zdravotní, kdy se zbavíme přebytečného tuku, který v našem těle nemá co pohledávat.

Rizika a finanční situace

Každý zásah do lidského organismu, který je prováděný pod narkózou a na operačním stole, představuje určitá rizika. O tom není pochyb a každý pacient by o nich měl vědět a řádně je prodiskutovat s jeho lékařem. Zpravidla však odstranění podkožního tuku z vašeho těla nepřestavuje žádné velké riziko a považuje se za bezproblémovou a snadnou operaci, která přináší báječné výsledky a léčba po zákroku se obejde bez komplikací.

Pokud se však do tohoto kroku rozhodnete jít a pokládáte to za jedinou šanci k tomu, jak se dopracovat k štíhlejší a tím pádem i krásnější figuře, musíte se připravit na finanční zátěž, kterou tento zákrok představuje. Je známo, že se nejedná o levnou záležitost a žádná pojišťovna vám na liposukci nepřispěje. Je tedy dobré, mít nějaké peníze bokem nebo si jich jednoduše našetřit.