Jednodílné plavky jsou módní a sluší každé postavě – Budete se v nich cítit skvěle!

Plavková sezóna se pomalu blíží, řada žen tak začíná řešit, jaké si pořídí. Nenosíte plavky příliš ráda? Stydíte se za svou postavu. Zvolte plavky jednodílné. 

Jednodílné plavky jsou módní a sluší každé postavě – Budete se v nich cítit skvěle! 

Bez plavek se v létě neobejdeme, jenže řada žen se děsí plavkové sezóny, protože má pocit, že jejich postava není úplně dokonalá. Pokud máte pocit, že musíte schovat nějaké to kilo navíc, v plavkách se vám to úplně nepodaří. Nebo ano? Jistě, pokud zvolíte jednodílné plavky, můžete se směle vydat k vodě a na pláži zazářit. Jednodílné plavky jsou totiž skvělé, zakryjí toho mnohem více, než plavky dvoudílné a jsou i velmi módní a slušivé. Proč letos zvolit jednodílné plavky a jak je vybrat? 

jednodílné plavky

Budete krásná i v plavkách jednodílných 

Již dávno neplatí, že jednodílné plavky nejsou hezké nebo že v nich nebudete dostatečně sexy. Jednodílné plavky mohou zdůrazňovat přesně to, co je třeba a dokážou i zakrýt to, co by mělo být skryto. Máte větší bříško? V jednodílných plavkách to hravě zamaskujete, můžete ale vyzdvihnout například dekolt a v jednodílných plavkách bude celkově silueta postavy hezčí, takže i ženy s většími boky nebo stehny se v nich mohou cítit jako bohyně. Jestliže máte postavu problematickou, volte jednodílné plavky s volánky s nejrůznějšími zdobenými prvky. Právě tyhle prvky na sebe upoutají pozornost a postava nebude tak výrazná. Dodá vám to sebevědomí. 

žena na pláži

S kraťasy máte vyřešený celkový outfit 

Přemýšlíte, co k plavkách obléknout po cestě k vodě? Pokud budete mít jednodílné plavky, příliš toho nemusíte řešit. K plavkách totiž stačí obléknout kraťasy nebo sukni a máte všechno vyřešeno. Jednodílné plavky v kombinaci s džínovými kraťasy vypadají opravdu božsky. Jednodílné plavky jsou navíc velice pohodlné, nemusíte se obávat toho, zda z plavek něco nevykoukne. Stačí jen vybrat vhodnou velikost. 

A co se týče opálení, i v těch jednodílných plavkách se můžete krásně opálit, stačí opět zvolit jen vhodný střih. Řada jednodílných plavek má rafinované průstřihy, takže není problém si hezky opálit i bříško či záda. 

Tipy na vánoční dárky pro ženy

Ne každá žena si řekne, co si přeje od Ježíška. Navíc se očekává nějaké to překvapení. Pokud však muž tápe a neví si rady, místo poklidné předvánoční nálady zažívá hororové chvilky. Máme pár rad, jaký dárek by mohl u vaší ženy uspět.

oblečení za výlohou

Kabelka

Snad každá z nás ocení krásnou a stylovou kabelku. Ovšem jaká to je, když nevíme přesně vkus své drahé polovičky? Kamenné obchody a internet nabízí širokou škálu produktů, stačí si jen vybrat. Určitě nic nezkazíte klasikou, jako je černá kožená kabelka. Dá se kombinovat takřka se vším, a pokud je kvalitní, vydrží roky. Pokud však víte, že vaše milovaná preferuje barvy a vzory, určitě se nemusíte bát, že nebude z čeho vybírat. Každá barva je in. Módním hitem jsou i různé batohy a batůžky, některé lze dokonce použít i jako kabelku, tzv. 2 v 1.

Spodní prádlo

Toto je parketa právě mužů. Ženy si povětšinou vybírají prádlo podle praktičnosti, kdežto muži mají bujnější fantazii. Často právě k Vánocům či narozeninám volí jako dárek podprsenky, noční prádlo či korzety. Výběr je opět široký, zde už je potřeba se více zaměřit na materiál. Někdo preferuje bavlnu, jiný upřednostňuje krajku nebo dokonce samet. Klasikou je černá barva, ovšem i tady se může muž nechat inspirovat a vybrat něco atypického. Ženu to určitě potěší.

Doplňky

Když si nevíme rady, určitou jistotou je sáhnout po šále či šátku. Dá se nosit prakticky ke všemu a krásně doplní celý outfit. Pokud zvolíte šálu např. kašmírovou, máte jistotu, že vydrží věky a je odolná i vůči pracím procesům. Dalším tipem jsou např. kožené rukavice, které ženy v tomto ročním období jistě ocení. Nabízí se opět řada barev, takže stačí zkombinovat např. s kabelkou či šálou.
foukání do sněhu

Šperky

Pokud chcete mít jistotu, že se své ženě zavděčíte, sáhněte po nějakém šperku či bižuterii. Určitě si všimnete, zda vaše milovaná nosí tyto doplňky, či ne. Výběr necháme na vás, ale zlatým šperkem určitě nic nepokazíte. Navíc máte opět jistotu, že bude vaší drahé dělat parádu několik let. Pokud sáhnete po stříbře či bižuterii, je to sice levnější varianta, ale určitě udělá stejnou parádu a radost.

Zjistěte vše potřebné

Mít vlastní bazén je v mnoha směrech výhodné, protože se tak můžete skvěle osvěžit a zapomenout na to, jaké panují během léta teploty. Je vždy ale dobré si uvědomit, že nic není jen tak, a že i bazén potřebuje určitou péči, bez které by to jen tak nešlo, na to nezapomínejte.

Jestli si tedy chcete být jistí tím, že voda bude vždy v tom nejlepším pořádku a všechno bude tak, jak by to mělo být, tak byste měli dbát na to, aby vodě nic nechybělo. Je jasné, že je nutné z ní odstraňovat veškeré nečistoty, o to už se samozřejmě stará filtrační systém. Existuje ovšem také široká škála přípravků, které už vodě dodají vše, co by mohla potřebovat. Jak ale máte vědět, co vodě zrovna chybí nebo co v ní přebývá? Můžete si být jistí tím, že ph tester Vám to velice rychle sdělí. Je to pomocník, který se může hodit skutečně každému.

muž pod vodou

Informace, které by Vás mohly zajímat

Tester prostě ponoříte do vody a během krátké chvilky zjistíte, jak na tom důležité parametry vody vlastně jsou. Je dobré si uvědomit, že hodnota pH je přeci jenom hodnotou, kterou je dobré sledovat, protože Vám toho dokáže hodně říct. Když tato hodnota není zrovna v pořádku, tak voda nemusí zrovna dobře působit na pokožku plavců, navíc se chemie nemusí ve vodě tak dobře rozpouštět, jak by tomu mělo být, na což se nabalují další problémy.

sauna u bazénu

Věřte tedy tomu, že je vždy dobré mít přehled o tom, jak na tom voda je, protože tak můžete předcházet problémům, se kterými byste se jinak museli potýkat. Jakmile zjistíte, že něco není zrovna v pořádku, tak si prostě pořídíte takový přípravek, který už se postará o to, aby bylo vše opět uvedeno do těch správných hodnot. Voda si tak zachová svoji kvalitu a Vy se vyhnete případným starostem, což se vyplatí opravdu každému. Díky tomu si budete moct být jistí tím, že je všechno v tom nejlepším pořádku a Vy se můžete koupat naprosto bez obav.