Hra s laserovou pistolí zpestří váš volný čas

Naplánovat si volný čas efektivně, byste každopádně měli předem. Pokud chcete dosáhnout toho, že v době vašeho volna nebudete několik hodin přemýšlet nad tím, co podniknout, zarezervujte si termín na laser game https://www.lazerfunpraha.cz, protože je to jedna z mála her, kterou si můžete užít v jakémkoliv věku.
V Lazerfun se můžete spolehnout na to, že se nikdo, koho se rozhodnete vzít s sebou nebude nudit a taktéž se přesvědčíte, že tento druh zábavy se rozhodně vymyká všem stereotypním aktivitám, které běžně děláte.

DSC_0203

Čas na to, bavit se bezpečně

Adrenalinový typ zábavy můžete vyhledat na různých místech. Ne všechny jsou však v souladu s maximální bezpečností. To však neplatí v případě hry s laserovou pistolí, při které není možné se zranit nebo ublížit někomu z vašich milovaných.
Zásahy, které dostanete jsou pouze laserové paprsky, které neucítíte, ale všimnete si jich jenom díky speciální vestě, kterou budete mít na sobě.Na rozdíl od „paintballu“ se tyto hry mohou zúčastnit i děti, kdy jim v Lazerfun můžete uspořádat i narozeninovou oslavu.

Arény a hry https://www.bis.cz/ které vám zvednou adrenalin v krvi

Stejně jako mnoho dalších lidí, ani vy jistě nestojíte o to, abyste se během jakékoliv hry začali nudit. To se samozřejmě při laser game nestane, protože se s vašimi přáteli, rodinou nebo kolegy ze zaměstnání ocitnete v dokonale zařízené aréně, která vás do hry vtáhne díky své atmosféře.

lasergame_aztec01

  • Zvolit si můžete arénu, jakou je Labyrint, která je výjimečná svým neonovým osvětlením. V případě, že si najdete velkou partu hráčů, kteří se nebojí žádné výzvy a tento typ hry si nenechají ujít, si neváhejte zvolit právě tento prostor, který je nesmírně velký a přizpůsobený velkým skupinám.
  • Další volbou, která vás může zaujat je menší Aztécká aréna, která vás vezme do historických ruin chrámů. Disponuje velkým množstvím úkrytů, ze kterých se vám bude střílet na vaše soupeře snadno a s jistotou zásahu.

V okamžiku, kdy si zarezervujete čas a den, vám bude zbývat ještě rozhodnout se pro typ hry, která by vám poskytla zábavné a akční téma. V nabídce jich nalezete 11 a vybírat můžete z několika úrovní náročnosti.