Jednodílné plavky jsou módní a sluší každé postavě – Budete se v nich cítit skvěle!

Plavková sezóna se pomalu blíží, řada žen tak začíná řešit, jaké si pořídí. Nenosíte plavky příliš ráda? Stydíte se za svou postavu. Zvolte plavky jednodílné. 

Jednodílné plavky jsou módní a sluší každé postavě – Budete se v nich cítit skvěle! 

Bez plavek se v létě neobejdeme, jenže řada žen se děsí plavkové sezóny, protože má pocit, že jejich postava není úplně dokonalá. Pokud máte pocit, že musíte schovat nějaké to kilo navíc, v plavkách se vám to úplně nepodaří. Nebo ano? Jistě, pokud zvolíte jednodílné plavky, můžete se směle vydat k vodě a na pláži zazářit. Jednodílné plavky jsou totiž skvělé, zakryjí toho mnohem více, než plavky dvoudílné a jsou i velmi módní a slušivé. Proč letos zvolit jednodílné plavky a jak je vybrat? 

jednodílné plavky

Budete krásná i v plavkách jednodílných 

Již dávno neplatí, že jednodílné plavky nejsou hezké nebo že v nich nebudete dostatečně sexy. Jednodílné plavky mohou zdůrazňovat přesně to, co je třeba a dokážou i zakrýt to, co by mělo být skryto. Máte větší bříško? V jednodílných plavkách to hravě zamaskujete, můžete ale vyzdvihnout například dekolt a v jednodílných plavkách bude celkově silueta postavy hezčí, takže i ženy s většími boky nebo stehny se v nich mohou cítit jako bohyně. Jestliže máte postavu problematickou, volte jednodílné plavky s volánky s nejrůznějšími zdobenými prvky. Právě tyhle prvky na sebe upoutají pozornost a postava nebude tak výrazná. Dodá vám to sebevědomí. 

žena na pláži

S kraťasy máte vyřešený celkový outfit 

Přemýšlíte, co k plavkách obléknout po cestě k vodě? Pokud budete mít jednodílné plavky, příliš toho nemusíte řešit. K plavkách totiž stačí obléknout kraťasy nebo sukni a máte všechno vyřešeno. Jednodílné plavky v kombinaci s džínovými kraťasy vypadají opravdu božsky. Jednodílné plavky jsou navíc velice pohodlné, nemusíte se obávat toho, zda z plavek něco nevykoukne. Stačí jen vybrat vhodnou velikost. 

A co se týče opálení, i v těch jednodílných plavkách se můžete krásně opálit, stačí opět zvolit jen vhodný střih. Řada jednodílných plavek má rafinované průstřihy, takže není problém si hezky opálit i bříško či záda.