Propisky s potiskem, které se dají využít v mnoha situacích

Ano, přesně tak, každý z nás denně dělá minimálně jednu činnost, při které by mohl použít Váš předmět s Vaším logem, jménem nebo názvem firmy. My se dnes chceme zaměřit na jeden konkrétní předmět, který může skvěle posloužit. Co děláme opravdu všichni každý den a když ne každý den, tak určitě většinu týdne ano? Ano, mohli bychom tady vyjmenovat věci jako chození, dýchání a další podobné věci, které jsou jasné, že opravdu k reklamě sloužit nebudou, takže půjdeme rovnou k věci.

Matné propisky jsou velmi reprezentativní

Každý z nás každý den píše, takže proč si neobjednat propisky s vlastním potiskem a oslnit tak nejen své obchodní partery a odběratele, ale i zákazníky. Nejen to, že budete vypadat jako firma mnohem lépe s vlastními propiskami, ale pokud je použijete i jako dárkové předmět, tak propiska udělá rovnou dvě služby, prvotně potěší obdarovaného a zadruhé, pokud zvolíte třeba reklamní kovovou propisku, tak uděláte dojem a všude, kde bude s Vaši propiskou psát, tak si na Vás vzpomene a v nejlepším případě Vám udělá i reklamu tím, že o Vaši firmě bude mluvit i třeba jen tím, že pronese, že propiskou od … se píše fakt dobře nebo ji věnuje dítěti do školy, které s ní bude psát a ve školním prostředí ji uvidí další a další lidi.

Propisky máme v mnoha barvách

Nebo jste snad přímo ředitel nějaké školy? Výborně, propiska s názvem vaší školy je perfektní nejen jako dárek pro absolventy Vaší školy, ale v případě, že se jedná o školu středí, tak může také posloužit opět jako reklamní předmět, který můžete rozdávat třeba na dni otevřených dveří, prvákům první školní den nebo při jakékoliv jiné příležitosti. U nás na Promodárcích máte na výběr z několika desítek druhů propisek, sad propisek a per, vše je za velmi nízké ceny, které vykouzlí úsměv na nejedné tváři, pokud nemáte grafický návrh, tak toho se také ujmeme a zcela zdarma, pak už jen stačí objednat propisky s Vaším potiskem a vesele psát.