Tantrické masáže = smyslné masáže

Narazili jste již někdy na tento pojem? Část lidí o něm již slyšela, část tuto masáž dokonce vyzkoušela, no a určitě existuje stále část lidí, která vidí tento pojem poprvé. Na co se tedy tantrická masáž zaměřuje?
Standardně si můžete vybírat ze dvou variant této masáže. Jak již bylo řečeno, je to masáž zaměřující se na smyslný prožitek celého těla. Již z toho vyplývá, že se může jednat také o sexuální zážitek.
·         První varianta je tedy zaměřená na rituál umění doteku, tato se nezaměřuje na intimní masáž.
·         Druhá varianta je přímo tantrická masáž, která zahrnuje také masáž pohlaví a pánevního dna.
atmosféra při masáži
Již při objednávce této masáže si vybíráte, o kterou variantu máte zájem. Rovněž byste měli projít hloubkovým rozhovorem zaměřujícím se na to, co od tohoto zážitku vlastně očekáváte, co byste se chtěli dozvědět, a zda vůbec víte, co bude následovat. Délku masáže si můžete rovněž vybírat. Masáž totiž může trvat od 1 hodiny až po 5 hodin. Zde se ale jedná o čas, který bude věnovaný přímo masáži. K tomuto času musíte připočítat i čas strávený rozhovorem s masérkou či masérem před i po masáži, rovněž máte možnost se po masáži uklidnit a nechat ji plně doznít.

svíčky pro uvolnění
Proč vlastně masáž intimních orgánů?

Téma sexualita a intimita jsou pro mnohé lidi velice citlivým tématem. Je ale potřeba si uvědomit, že práce s naší sexualitou jde přímo ke zdroji naší energie. Tato masáž vám pomůže k uvolnění bloků a potíží, které mohou bránit v cestě k radosti. Jak u žen, tak u mužů je oblast pohlaví jakousi vstupní bránou k životní energii. Energie se totiž šíří z pohlaví do zbytku těla. Masáž vám pomůže objevit spoustu nových rovin prožitku.
Muži i ženy jsou v sexualitě odlišní.Jde o to, že mužům stačí kratší doba k dosažení vyvrcholení. Ženy potřebují mnohem více času. Proto jsou masáže přizpůsobeny každému pohlaví přímo na míru. Můžete však vyzkoušet i párovou masáž, kde se o svém partnerovi dozvíte spoustu užitečných věcí týkajících se vašeho sexuálního života. Masér/masérka vám zodpoví otázky, naučí vás různé techniky a poskytne vám spoustu rad, jak si váš společný sexuální život zpříjemnit.