Užijte si oslavu na maximum

Asi se nenajde moc lidí, kteří by neradi slavili své narozeniny. Oslavu většinou plánují blízcí oslavence, aby byly narozeniny hezkou vzpomínkou. Někdy si oslavu organizuje i sám oslavenec, ale v každém případě si určitě všichni přejí, aby byla oslava vydařená, všichni se pobavili, a bylo na co vzpomínat. S dobrým jídlem a dárky vám sice nepomůžeme, ale se zábavou ano. Zábava na oslavu narozenin může být všelijaká, ale vždycky jde o to, aby se nikdo nenudil. Jenže vybrat zábavu, kde se pobaví opravdu všichni, není zase tak jednoduché, jak by se na první pohled mohlo zdát. Co tedy s tím?

čáry a kouzla

Lámete si hlavu, jak vybrat program, a jaká bude zábava na oslavu narozenin pro své blízké? Kouzelník je skvělou volbou, a to hned z několika důvodů. Kouzelníka hned tak někdo doma nemá, a jeho přítomnost přiláká i hosty, kteří by si na oslavu dělali čas jen velmi těžko. Je to taková motivace pro lidi, kteří nejsou moc společenští.

Něčemu se přiučíte. Na oslavě při představení uvidíte několik triků, a u některých z nich i uvidíte, jak se provádí. Tato část zajímá hlavně děti, které kouzla velmi zajímají.

Kouzelník vyrábí i zvířátka z balonků, takže máte i dárek na památku.

karetní trik

Kouzla se hodí k dětem i dospělým, takže nezáleží na věku oslavence. Bavit se budou zkrátka všichni.

Kromě kouzelní a nenucené zábavy na úrovni nabízím i moderování akcí.

Vystoupení kouzelníka je skvělým dárkem, pokud tedy pořád váháte, co někomu darovat k narozeninám, může být takové vystoupení skvělým tipem na dárek. Cena je přiměřená, ale termíny se rychle plní. V létě jsou oslavy a párty na vrcholu – pokusy tedy chcete vidět kouzelnickou show i u vás doma, zamluvte si termín co nejdříve. Prohlédněte si fotografie z proběhlých akcí – uvidíte, že se všichni bavili, a nikdo neseděl znuděně v koutě. Dopřejte oslavenci i ostatním hostům jedinečný zážitek, a podívejte se na kouzla zblízka.